Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací chápu, zavřít
Košík

Autíčkovník Cesty na modré - Kačenkov

Cena: 415,00 Kč
Velikost: pro menší kluky i holky
Celá kategorie: Autíčkovníky
Líbí se vám? Dejte mi Bonifácův .
Spojme se v sítích 😊

Má váš syn rád autíčka a neustále je s sebou všude bere? Pořiďte mu cestovní dráhu od Kokrhouta a autíčka budou uložena v bezpečí - ve 3 látkových garážích. Dítko může dráhu kdykoli otevřít, pojezdit si a za chvíli ji zase jednoduše složit. Pro větší zaujetí dětí zde můžete s dětmi závodit, kdo dřív bude u rybníčku a kdo rychleji nakoupí v obchodě...vymyslete si další věci, které můžete na autíčkovník dát - značky, domečky - cokoli vás napadne - ty si pak zabalte s sebou do kapsy, která je také součástí některých autíčkovníku. 

Tento autíčkovník se může používat i z druhé strany - je oboustranný - vnější strana je ušita z látky silnice na modré, kde se také může s autíčky jezdit.

Autíčkovník je zpevněn netkanou textilií - lépe drží tvar, nezhrnuje se.

Město Kačenkov na fotografii u produktu nemusí přesně odpovídat aktuálně ušitému autíčkovníku - máte - li zájem o konkrétní výřez, kontaktujte mě prosím předem. 

Velikost autíčkovníku:

- složený: 17 cm x 18 cm

- rozložený: 47 cm x 68 cm

Co znamená Kačenkov???

Vnitřní část autíčkovníku je ušita z látky, po které se dá jezdit autíčky - nabízím několik variant, ze kterých si vnitřní látku můžete vybrat. Jedna z nich je právě Kačenkov, protože na ní najdete rybníček s kačenkami :)

Cena je bez autíček.

Včetně aut je cena 485 Kč. 

Materiál: 100% bavlna, netkaná textilie na zpevnění, umělý patentek

Líbí se vám moje práce?

Slibuji, že vaši schránku nebudu zahlcovat, dám vědět, když přidám nové kousky, vyrobím něco nového, co by se i vám mohlo líbit. Z newsletteru se můžete kdykoliv odhlásit.

Jak chráním vaše osobní údaje?

Mohly by vás zajímat