Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací chápu, zavřít
Košík

Autíčkovník Vozy na červené - Kačenkov

Cena: 395,00 Kč
Velikost: Pro menší děti okolo 3 - 5 let
Celá kategorie: Autíčkovníky
Líbí se vám? Dejte mi Bonifácův .
zobrazeno 1008x
Spojme se v sítích 😊

Velmi praktická hračka pro děti - to je moje přenosná autodráha včetně garáží... Vezmete ji na cesty, kdy ji snadno a hned rozděláte, autíčka nemusíte někde hledat, jsou bezpečně zaparkovány v šitých garážích! Hodí se také, když jste s dětmi v čekárně, nebo prostě kdekoli, kde se potřebuje vaše dítko zabavit. Autíčkovník je velmi pečlivě ušit, navíc je zpevněn netkanou textilií - lépe drží tvar, nezhrnuje se.

Město Kačenkov na fotografii u produktu nemusí přesně odpovídat aktuálně ušitému autíčkovníku - máte - li zájem o konkrétní výřez, kontaktujte mě prosím předem. 

Velikost autíčkovníku:

- složený: 17 cm x 18 cm

- rozložený: 47 cm x 68 cm

Co znamená Kačenkov???

Vnitřní část autíčkovníku je ušita z látky, po které se dá jezdit autíčky - nabízím několik variant, ze kterých si vnitřní látku můžete vybrat. Jedna z nich je právě Kačenkov, protože na ní najdete rybníček s kačenkami :)

Cena je bez autíček.

Včetně aut je cena 485 Kč.

Materiál: 100% bavlna

Líbí se vám moje práce?

Slibuji, že vaši schránku nebudu zahlcovat, dám vědět, když přidám nové kousky, vyrobím něco nového, co by se i vám mohlo líbit. Z newsletteru se můžete kdykoliv odhlásit.

Jak chráním vaše osobní údaje?

Mohly by vás zajímat