Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací chápu, zavřít
Košík

Kdo je Kokrhout

Kdo je Kokrhout?

Kokrhout je kouzelný tvor, který vypadá jako kohout, a pomáhá mi s vymýšlením veškerých produktů, které najdete na těchto stránkách.... Noo, ale teď už vážně :) Na mateřských dovolených jsem nejprve začala háčkovat, potom plést a nyní i šít, a tak jsem začala hledat název pro své výrobky. Stále jsem přemýšlela, manžel také chodil s různými nápady, až to nakonec vymyslel můj syn. Rád si přetváří slova a spojuje je dohromady, až vznikl kokrhout. Spojit slova kokrhat a kohout je přece super nápad. Takže to dopadlo tak, že jsem si jednoho dne řekla (když zase můj Vojta vyprávěl, že musíme jít nakrmit kokrhouta), že by to byl fajn název... s příběhem ;)

Všechny produkty mám vyzkoušené na vlastních dětech a vím, že jim hezky sedí... a než kupovat předražené věci, radši si objednám pěknou látku a vytvořím originální kousek oblečení.

Doufám, že vás prohlížení fotek bude bavit a třeba si i něco vyberete. A když ne, tak i to, že sem najdete cestu a jen doufám "potěšíte své oči", je pro mě fajn pocit.